Psycho I

Peticenemocnicesusice.cz Psycho I Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Robert Bloch

NÁZEV SOUBORU: Psycho I.pdf

POPIS

Když se před ní z bouře vynoří Batesův motel, je Mary Craneová přesvědčená, že je to její spása. Za sebou má mnohahodinovou cestu za mužem, jehož miluje a kterému chce připravit nečekané překvapení. Nyní ale silnici, na kterou se mezitím snesla tma, bičuje déšť a ona touží po jediném – odpočinout si. Na pokojích motelu je sice znát, že zde nebývá příliš mnoho hostů, ale je tady docela čisto a majitel, Norman Bates, působí jako docela hodný člověk, byť se zdá trošku zvláštní… Pak se ale Mary dovídá, že spolu s Normanem žije v domě tyčícím se ve svahu za motelem i jeho matka. Netrvá dlouho a setká se s ní. A pak i s velkým řeznickým nožem. Noční můra začíná…

Trávit čas knihou Psycho I! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Psycho I a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

"Psycho" citáty 2 - I - Wattpad

I waste my time, I can't move. It's making me go blind to this new shit. I'm so closed in, saying this is old news (old news) But you're not new, you're old news (old news) I might just go psycho. Too many drunk white hoes. I might just go psycho. Too many drunk white hoes. Said I won't but I might though. Walking on the tight rope.
Alfred Hitchcock was a master at film, and Psycho is evidence of the genius at work. The film is unpredictable and showcases a wide range of challenges for the viewer.