Odvážné rozhodnutí

Peticenemocnicesusice.cz Odvážné rozhodnutí Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Maria Grace Dateno

NÁZEV SOUBORU: Odvážné rozhodnutí.pdf

POPIS

Výpravy do doby Ježíšovy, sériepříběhů pro děti ve věku 69 let. V celkem 6 dílech budou tři děti žijící v současnosti zažívat velká dobrodružství pokaždé, když se dostanou do Ježíšovy doby. K tomu nedochází náhodně, ale pokaždé se tak děje, když řeší nějaký problém. Cesta v čase zpět a zkušenosti, které tam nasbírají, jim pomohou v realitě řešit otázky tak, jak nás tomu učí evangelium.V pátém díle, děti známé z předchozích příběhů, opět touží stůj co stůj dostat se do doby, kdy žil Ježíš, aby se s ním mohly setkat. A opět se jim to podaříjenže tentokrát je něco jinak! Tváří v tvář nečekanému zvratu událostí udělá jedno z dětí riskantní rozhodnutí, které může ohrozit jejich výpravu Najde Caleb odvahu, kterou potřebuje k tomu, aby pomohl svému mladšímu bráškovi? A vrátí se tentokrát všichni v pořádku domů?Sr. Maria Grace Dateno FSP pochází z Virginie (USA). Je z početné rodiny. V patnácti letech se setkala s Dcerami sv. Pavla a pocítila povolání k tomu, pomáhat druhým poznávat a milovat Boha. Stala se řeholní sestrou a nyní působí v jedné z paulínských komunit v USA. Také pracovala jako editorka katolického časopisu pro děti My Friend a je autorkou několika dětských knih. V nakladatelství Paulínky již vyšly její čtyři knížky o dobrodružstvích na Výpravách do doby JežíšovySetkání s pastýři (2016), Ztraceni v bouři (2017), Nebezpečí na moři (2017) a Ztracené nádobky (2018).

Trávit čas knihou Odvážné rozhodnutí! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Odvážné rozhodnutí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Většina kanadských sportovců bojkot OH kvůli koronaviru ...

Kniha: Odvážné rozhodnutí Autor: Maria Grace Dateno. Výpravy do doby Ježíšovy, série příběhů pro děti ve věku 69 let. V celkem 6 dílech budou tři děti žijící v současnosti zažívat velká dobrodružství pokaždé, když se dostanou ...
Odvážné rozhodnutí: Hvězdy, které se rozhodly ostříhat dohola Rozloučit se se svými vlasy, je pro většinu dam noční můrou. Ostříhání nakrátko je pro mnohé ženy nepředstavitelnou záležitostí.