Zásilka od mrtvého

Peticenemocnicesusice.cz Zásilka od mrtvého Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: Tami Hoagová

NÁZEV SOUBORU: Zásilka od mrtvého.pdf

POPIS

Jace by mohl být normální mladý kluk, který si přivydělává na studia v kurýrní službě jako messenger. Mohl by, kdyby jeho matka nezemřela a on se s malým bratrem neskrýval před úřady v Čínské čtvrti. Mohl by, kdyby jednoho večera nepřevzal zásilku od pochybného právníka Lennyho Lowella, který byl vzápětí zavražděn. Mohl by, kdyby se někdo nesnažil zabít i jeho. Kevin Parker by mohl být normální detektiv losangeleského policejního oddělení. Mohl by, kdyby za sebou neměl ošklivou aféru na prestižním oddělení vražd. Mohl by, kdyby neprovokoval okolí drahými obleky, luxusními auty a exkluzivním bydlením. Mohl by, kdyby se smířil s tím, že mu přidělili neschopnou praktikantku a že mu chtějí případ zavražděného Lowella vzít. Kdo se snaží mladého kurýra zabít? A kdo se snaží mařit Parkerovu práci? Nezdá se, že by Lowella zavraždil jenom nějaký nespokojený klient, a nejspíš nešlo ani o peníze, které se ztratily ze sejfu. Co vůbec bylo v oné tajemné zásilce, kterou Lowell před svou smrtí Jaceovi předal?

Hledáte knihu Zásilka od mrtvého? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je Tami Hoagová? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Zásilka od mrtvého

Muž se v noci pokusil přepadnout benzínovou stanici, peníze z loupeže ale záhadně zmizely a zloděj zemřel rukou policisty. Na celém případu ale nehraje několik okolností, které musí Specialisté prošetřit. Žena zabitého muže například vůbec netušila, že se její partner chystá okrást benzínku. Kromě toho nevěří tomu, že by toho byl schopný.
Výzvu k odevzdání řidičského průkazu mám na poště. Pokud máte ve schránce informaci o uložení zásilky, je třeba tuto zásilku vyzvednout na poště nejpozději 10. den od jejího uložení.Pokud byste chtěli hrát "mrtvého brouka" a zásilku nevyzvednout, nepomůžete si, protože 10. dnem od uložení se zásilka považuje za doručenou (tzv. "fikce doručení").