Muž, který stvořil Hitlera

Peticenemocnicesusice.cz Muž, který stvořil Hitlera Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: David Lewis

NÁZEV SOUBORU: Muž, který stvořil Hitlera.pdf

POPIS

Adolf Hitler na konci 1. světové války po plynovém útoku dočasně oslepl. Po celou dobu bojů nebyl povýšen na hodnost vyšší svobodníka, protože nevykazoval žádné známky těch vůdčích vlastností, které z něj později učinily osobnost obávanou po celém světe. Už několik měsícůpo propuštění z nemocnice učinil ale první kroky k vybudování nacistické strany, v níž stál ve středu všeho , co strana učinila, byl její nezpochybnitelnou personifikací- Fuhrerem.Jaká to byla událost, která proměnila Hitlera z toulavého ztroskotance a neuznávaného umělce v nejcharizmatičnějšíhovůdce dvacátého století, muže schopného uchvátit celý národ a dovést jej až téměř k naprostému zničení?V této pozoruhodné knize, přinášející mnohá nová fakta, David Lewis pečlivě sleduje zásadní období Hitlerovy transformace: dobu , kterou strávil pod lékařským dohledem dr. Edmunda Forstera v pasewalské vojenské záložní nemocnici v říjnu a listopadu 1918. Odkrýva pravdu, proč Hitlera musel léčit psychiatr 600 mil od fronty, když všichni ostatní, kteří byli spolu s ním zasažení plynem, skončili v nemocnici pouhých několik mil za frontou. Přitom ukazuje metody léčby, jež Forster použil, a nechtěněstvořil netvora, který měl změnit celou Evropu, ale také zahubil muže, který stál u jeho zrodu.

Hledáte knihu Muž, který stvořil Hitlera? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je David Lewis? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Muž, který stvořil Hitlera: Zrození vůdce David Lewis ...

V této knize, přinášející mnohá nová fakta, David Lewis pečlivě sleduje základní období Hitlerovy transformace: dobu, kterou strávil pod lékařským dohledem dr. Edmunda Forstera v pasewalské vojenské záložní nemocnici v říjnu a litopadu 1918.
Muž, který stvořil Hitlera. Kdo napsal knihu Muž, který stvořil Hitlera? Autorem je David Lewis. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.