Oční jóga

Peticenemocnicesusice.cz Oční jóga Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Alain Pénichot

NÁZEV SOUBORU: Oční jóga.pdf

POPIS

Sestavy cvičení k udržení perfektního zrakuZrak dnešního člověka vlivem nadměrného využívání moderních technologií a pod náporem umělých světel trpí víc než kdy jindy. Naše oči nejsou uzpůsobeny k tomu, aby se neustále téměř bez pohybu dívaly na nehybnou obrazovku umístěnou jen pár desítek centimetrů před námi. Proto se rychle unavují, postupně degenerují a my trpíme poruchami zraku.Oční jóga představuje perfektní a nenáročný způsob, jak se potížím se zrakem můžete ubránit. Tato kniha srozumitelně vysvětluje její přínosy, ale především nabízí funkční a promyšlené sestavy cvičení, které zaberou jen pár minut denně. Díky tomu z nich lehce uděláte součást každodenní rutiny, udržíte si jasné a ostré vidění a ochráníte své oči před nechtěnými změnami.

Trávit čas knihou Oční jóga! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Oční jóga a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Oční jóga zpomaluje stárnutí očí, pomáhá i při únavě ...

Oční jóga - meditace pro unavené oči Syndrom suchého oka je dnes lékaři považován za jednu z civilizačních chorob. Na jeho vzniku se podílí množství vlivů a to jak prašné prostředí měst nebo klimatizace v kancelářích, tak stále větší nároky kladené na náš zrak.
Oční cviky. Oční cviky představují specifickou oblast mezi technikami jógy a jsou zaměřeny na udržení dobrého stavu zraku, případně na odstranění nebo zmírnění některých jeho poruch. Jsou známy případy, kdy pravidelným prováděním těchto cvičení byly zmírněny vady takového charakteru, že zde již nepomáhalo ani nošení nejsilnějších brýlí.