Odposlechy

Peticenemocnicesusice.cz Odposlechy Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Sönke Neitzel

NÁZEV SOUBORU: Odposlechy.pdf

POPIS

Co německá generalita za druhé světové války skutečně věděla a co si myslela o Hitlerovi, válečné situaci a německých válečných zločinech, bylo dosud téměř neznámé. Po válce šířila přikrášlený obraz sama sebe: armáda vedla čestný boj, o válečných zločinech větších rozměrů její vedení nic nevědělo, vojenskou porážku je nutno připsat na vrub Hitlerovým diletantským zásahům. Odposlechové protokoly německých štábních důstojníků v britském zajetí, které historik Sönke Neitzel objevil v britském národním archivu, nám poprvé nabízejí možnost bezprostředního, autentického pohledu do myšlení vedení wehrmachtu. Zajatci, kteří nevěděli, že jsou odposloucháváni, se otevřeně vyjadřovali o svých válečných zkušenostech, o dalších vyhlídkách války, o nacismu, o válečných zločinech a atentátu z 20. července 1944. Autorův zevrubný a fundovaný komentář zřetelně ukazuje, nakolik si byla vojenská elita vědoma katastrofální válečné situace a kolik toho věděla o válečných zločinech spáchaných především na východní frontě.

Trávit čas knihou Odposlechy! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Odposlechy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Peltovy odposlechy: „Faltýnkovi a klukům z Hradu se musí ...

Odposlechy - štěnice mají unikátní vlastnosti, které nemá žádné jiné zařízení. Tato zařízení můžete použít k odposlechu vašeho domova, nahrávání zvukových záznamů, ke sledování mobilů či PC klávesnici.
Téma odposlechy na wiki.blesk.cz. Přečtěte si veškeré aktuální informace o tématu odposlechy - nejnovější články, aktuality, fotografie, videa. Kompletní zpravodajství na wiki.blesk.cz