Křišťálový meč

Peticenemocnicesusice.cz Křišťálový meč Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Victoria Aveyard

NÁZEV SOUBORU: Křišťálový meč.pdf

POPIS

Tento titul je dostupný také v kolekci za výhodnou cenu.Krev Mare Barrowové je rudá jako většiny obyčejných lidí. Má ale nadpřirozené schopnosti jako Stříbrná, dovede ovládat blesky, což je zbraň, kterou chce královský dvůr získat pod svou kontrolu. Sice ji obvinili, že to vše jen předstírá a je prachsprostá podvodnice, ale jí se podaří uprchnout od Mavena, prince a přítele, který ji zradil. A Mare zjistí něco vskutku překvapivého – není jediná Rudá, kdo má podobné schopnosti. Pronásledovaná Mavenem, z nějž se nyní stal pomstychtivý král, vyráží pátrat po rudostříbrných bojovnících, aby je vyzvala k souboji s jejich utlačovateli. Ale nehrozí snad Mare nebezpečí, že se z ní stane přesně taková zrůda, které se pokouší porazit? Nezlomí ji váha životů, jež je nutné položit ve jménu revoluce?

Křišťálový meč je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Victoria Aveyard. Přečtěte si s námi knihu Křišťálový meč na peticenemocnicesusice.cz

Křišťálový meč - Victoria Aveyardová | KOSMAS.cz - vaše ...

KAPITOLA 1. Šátek, který mi dala, byl čistý, ale přesto páchl po krvi. Mně to však nevadilo. Beztak jsem měla krev všude na oblečení.
Křišťálový meč je příběh plný temnoty a strachu a i když zde chybí palác, který byl plný intrik, tak hlavní postavy se neustále potýkají se zradou, manipulací a lží. Byla jsem ráda, že i v této knize se autorka zaměřila na Mavena, i když zde moc často nevystupoval.