Nejtemnější část lesa

Peticenemocnicesusice.cz Nejtemnější část lesa Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Holly Black

NÁZEV SOUBORU: Nejtemnější část lesa.pdf

POPIS

V lese leží na zemi skleněná rakev a v ní spí chlapec, který má na hlavě rohy a jehož uši jsou špičaté jako nůž... Hazel žije se svým bratrem Benem ve městě Fairford, kde vedle sebe žijí lidé a kouzelná stvoření přezdívaná Lesní lid. Sjíždějí se sem turisté, aby na vlastní oči spatřili divy pohádkové říše, zejména pak rohatého chlapce. Jenže návštěvníci nevidí nebezpečí, které se zde skrývá.Hazel a Ben si od pradávna vyprávějí smyšlené příběhy o chlapci ve skleněné rakvi. V jejich vyprávěních je on princem a oni chrabrými rytíři. Namlouvají si, že princ je jiný než ostatní Lesní lidé, kteří uzavírají s lidmi kruté dohody a číhají na turisty ve stínech stromů. Hazel ví, že není možné, že by se rohatý chlapec probudil.Jenže přesně to se jednoho dne stane….Celý svět se obrací vzhůru nohama a Hazel musí přijmout roli rytíře, na kterého si kdysi hrála. Je vtažena do víru nové lásky, musí se vyrovnat se zradou a rozhodnout se, na čí straně stojí. Dokáže v této roli obstát?

Trávit čas knihou Nejtemnější část lesa! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Nejtemnější část lesa a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Nejtemnější část lesa - Holly Black by Knihy Dobrovský - Issuu

Nejtemnější část lesa. Kdo napsal knihu Nejtemnější část lesa? Autorem je Holly Black. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih.
Název: Nejtemnější část lesa Originál: The Darkest Part of the Forest Autor: Holly Blacková Počet stran: 336 Nakladatelství: Omega Vydání: první V městečku Fairfold, ležícím uprostřed lesů, se svět smrtelníků prolíná se světem víl a skřítků.