Dějiny filosofie

Peticenemocnicesusice.cz Dějiny filosofie Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: Pavel Hlavinka

NÁZEV SOUBORU: Dějiny filosofie.pdf

POPIS

Dějiny filosofie – jasně a stručně jsou určeny nejen studentům středních a vysokých škol rozličného zaměření, ale i širší veřejnosti projevující zájem o vývoj lidského myšlení. Nechť je tento průvodce věrným tlumočníkem mnohdy obtížných filosofických směrů a neslevuje přitom ze svého nároku na maximální srozumitelnost a čtivost. Tuto pracovní učebnici, pojednávající také o období starých indických a čínských duchovních nauk, lze užít rovněž jako informační a orientační návod pro následné hlubší studium filosofie, nikoliv pouze jako materiál k mechanickému a „bezduchému“ zapamatování.

Dějiny filosofie je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Pavel Hlavinka. Přečtěte si s námi knihu Dějiny filosofie na peticenemocnicesusice.cz

Malé dějiny filosofie alternativy - Heureka.cz

Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Naučná literatura > Filozofie > Dějiny filozofie.
Dějiny filozofie Čínská filozofie. Kniha proměn - základní text čínského myšlení, min. 2000 př. n. l. Jádrem 8 trigramů (trojčar), sloučení moudrosti světa, souhrn lidských i kosmických situací Plná čára znázorňuje jednu ze základních přírodních sil (jang) a přerušovaná druhou (jin)