Jak se nezničit u počítače

Peticenemocnicesusice.cz Jak se nezničit u počítače Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Jak se nezničit u počítače.pdf

POPIS

Následkem dlouhodobého (a často nesprávného) sedění mohou být bolesti a zhoršující se zdraví. Souhrn jednoduchých doporučení, rad a názorných cviků je vhodným návodem na zlepšení kvality života pro všechny, kteří sedí (nejen u počítače) více než dvě hodiny denně. Naučné karty jsou moderní formou poznávání pro všechny generace. Přinášejí stručný, výstižný a zajímavý přehled nejdůležitějších informací z odborných i zájmových oblastí. Nejen texty, ale i názorné ilustrace a fotografie, promyšlené grafické zpracování a praktický formát osloví ty, kteří se chtějí nejen vzdělávat, ale i bavit.

Jak se nezničit u počítače je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Jak se nezničit u počítače na peticenemocnicesusice.cz

Naučné karty Jak se nezničit u počítače | Knihy.ABZ.cz

V úřadech po celém světě jsou stále častěji místo židlí nafukovací míče nebo ergonomické sedačky včetně takových, na nichž lze klečet, případně se houpat. Jak připomíná italský deník Corriere della Sera, někteří zaměstnanci si však zvolí úplně jinou variantu - u počítače pracují vestoje.
Všechny informace o produktu Kniha Jak se nezničit u počítače - Naučná karta, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jak se nezničit u počítače - Naučná karta.