Velká kniha pohádek

Peticenemocnicesusice.cz Velká kniha pohádek Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Velká kniha pohádek.pdf

POPIS

Připravili jsme pro vás tuto nádhernou knížku plnou pohádek a krásných obrázků. Jedná se o kolekci známých světových pohádek, které jsou doprovázeny báječnými ilustracemi. Kniha je vysázena velkými písmeny, je tedy vhodná i pro začínající čtenáře a pro čtení genetickou metodou. Knihu ale jde číst i vašim nejmenším na dobrou noc, děti si s radostí budou prohlížet barevné obrázky.

Trávit čas knihou Velká kniha pohádek! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Velká kniha pohádek a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Velká kniha pohádek

Velká kniha českých pohádek se u nás stala oblíbencem. Velmi dobře vybrané příběhy. Pomohla vám tato recenze? Ano 0 Kniha, PIKOLA, 2017, 9788075493941. 5 z 5 hvězdiček Kateřina V 21. února 2019. Krásná kniha plná těch profláklých, ale i méně známých pohádek. Pěkné zpracování.
Moudrý zlatník (Velká kniha pohádek)-O chytré princezně (Pohádky a pověsti)-O Popelce-Pan učitel, Pan učitel (2)-Pohádka bez konce (Pohádky)-Pohádky, Pohádky (2)-Pohorská vesnice-Povídky-Rozárka: Pomněnka šlechetné duše-Sedmero krkavců (Velká kniha pohádek), Sedmero krkavců (Velká kniha pohádek) (2)-