Velká kniha pohádek

Peticenemocnicesusice.cz Velká kniha pohádek Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Velká kniha pohádek.pdf

POPIS

Připravili jsme pro vás tuto nádhernou knížku plnou pohádek a krásných obrázků. Jedná se o kolekci známých světových pohádek, které jsou doprovázeny báječnými ilustracemi. Kniha je vysázena velkými písmeny, je tedy vhodná i pro začínající čtenáře a pro čtení genetickou metodou. Knihu ale jde číst i vašim nejmenším na dobrou noc, děti si s radostí budou prohlížet barevné obrázky.

Velká kniha pohádek je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Velká kniha pohádek na peticenemocnicesusice.cz

Velká kniha pohádek (Božena Němcová) | Detail knihy | ČBDB.cz

Kniha nekrásnějších pohádek přináší kouzelný svět, ve kterém dobro zvítězí nad zlem, kde hrdinové podstupují největší oběti a kde se všechno může stát... Krásné ilustrace podporují představivost. Každé dítě bude se zatajeným dechem sledovat osudy zajímavých postav. Velká písmena ulehčují samostatné čtení.
Velká kniha českých pohádek od PAvla Šruta, to bylo pro nás opravdu lákadlo, jelikož od něj naprosto milujeme Lichožrouty. A nakonec se knížka ukázala jako opravdu hodně dobrá, fakt se mi moc líbilo, jak byly jednotlivé příběhy napsané, jde poznat, že tohle není žádný pofidérní autor, ale opravdu kapacita.