Tajemný svitek

Peticenemocnicesusice.cz Tajemný svitek Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Andrew Sinclair

NÁZEV SOUBORU: Tajemný svitek.pdf

POPIS

Příběh jednoho z nejdůležitějších historických dokumentů středověku je současně příběhem jeho strážců – templářských rytířů. Zkušený historik Andrew Sinclair nás s pomocí dosud nevyužívaných esoterických zdrojů, jako jsou sochy či architektura, seznamuje s osudy templářů po jejich potlačení francouzským králem Filipem IV. Sličným. I po zrušení řádu rytíři Templu nadále střežili své vědění a relikvie. Jejich dědictví z posledního útočiště na Rosslynu přešlo na prince Henryho St. Claira, hraběte z Orkney, který sto let před Kryštofem Kolumbem doplul do Nového světa. Všechna tato tajemství odhaluje jedinečný svitek z Kirkwallu na Orknejích.

Hledáte knihu Tajemný svitek? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Andrew Sinclair? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Kniha: Tajemný svitek - Andrew Sinclair | Knihy.ABZ.cz

Srovnání cen Tajemný svitek. Nejlevnější e-shop Shop eStrechy CZ. Cena 300 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.
Vážení zákazníci, e-shop je v provozu včetně možnosti osobního odběru v naší prodejně v Pražské. Výdejní okénko je v provozu PO-PÁ 9-18, SO 9-13.