Tajemný svitek

Peticenemocnicesusice.cz Tajemný svitek Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Andrew Sinclair

NÁZEV SOUBORU: Tajemný svitek.pdf

POPIS

Příběh jednoho z nejdůležitějších historických dokumentů středověku je současně příběhem jeho strážců – templářských rytířů. Zkušený historik Andrew Sinclair nás s pomocí dosud nevyužívaných esoterických zdrojů, jako jsou sochy či architektura, seznamuje s osudy templářů po jejich potlačení francouzským králem Filipem IV. Sličným. I po zrušení řádu rytíři Templu nadále střežili své vědění a relikvie. Jejich dědictví z posledního útočiště na Rosslynu přešlo na prince Henryho St. Claira, hraběte z Orkney, který sto let před Kryštofem Kolumbem doplul do Nového světa. Všechna tato tajemství odhaluje jedinečný svitek z Kirkwallu na Orknejích.

Trávit čas knihou Tajemný svitek! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Tajemný svitek a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Tajemny svitek | Sleviste.cz

Tajemný svitek - Sinclair Andrew - Jaká tajemství ukrývá pergamen uchovávaný na Orknejích? Příběh jednoho z nejdůležitějších historických dokumentů středověku je současně příběhem jeho strážců - templářských rytířů. Zkušený historik Andrew Sinclair n
Tajemný svitek. Svitek ležel po celá staletí zapomenutý v zaprášeném archivu, teprve letos ho, v podstatě náhodou objevili dva experti na biblické texty. Jde o vzácnou kopii křesťanského vyprávění napsaného v řečtině a popisuje se na něm tajné učení, které Ježíš Kristus předal svému bratru Jakubovi.