Amazonie

Peticenemocnicesusice.cz Amazonie Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: James Rollins

NÁZEV SOUBORU: Amazonie.pdf

POPIS

Randova vědecká výprava vstoupila do bujné amazonské divočiny a už nikdy se neobjevila. O několik let později se z jednoho z nejnehostinnějších pralesů na světě nečekaně vypotácí její člen - bývalý voják ze Speciálních jednotek. Je na pokraji sil, je vyděšený a zbývá mu pouze několik hodin života. Do džungle kdysi vkročil s jedinou paží… a vrátil se s oběma. Úřady nedovedou tento nevysvětlitelný jev nijak objasnit, a proto vysílají Nathana Randa do neproniknutelného světa plného dosud nevídaných nebezpečí, aby se vydal po stopách svého zmizelého otce… za tajemstvím, které musí být za každou cenu odhaleno. Noční můra, která na Nata a jeho skupinu výzkumníků a ostřílených rangerů čeká, ale daleko přesahuje jejich nejčernější očekávání. Číhá na ně prastará, nevýslovná hrozba - moc převyšující lidskou představivost -, která může navždy změnit celý svět kolem temných, smrtících hranic AMAZONIE.

Trávit čas knihou Amazonie! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Amazonie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Amazonie - Wikipedie

Nespokojenost s tím, jak brazilský prezident Bolsonaro k situaci okolo hořící Amazonie přistupuje, se rozhodly vyjádřit stovky lidí po celém světě a vydaly se protestovat k brazilským ambasádám. Davy lidí se setkaly před konzulátem v Londýně, Paříži nebo v hlavním městě Mexika.
Čaroděj z horní Amazonie -- Příběh Manuela Córdoby-Riose Lamb Bruce F. Hodnocení produktu: 90% 90% (Perfektní) 2 recenze Argo, naučná, 1998 , Lamb, Bruce F., 162 , české