Touha statného Skota

Peticenemocnicesusice.cz Touha statného Skota Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Gayle Callen

NÁZEV SOUBORU: Touha statného Skota.pdf

POPIS

Romanticko-historický příběh z prostředí skotské Vysočiny. Když během bouře vůdce klanu Duncan Carlyle narazí na opuštěnou Catrionu Duffovou, kterou někdo napadl a zabil její osobní strážce, nemůže uvěřit, jaké štěstí ho potkalo. Catriona je dcera zkorumpovaného hraběte, kvůli němuž musel opustit domov a stal se z něho psanec. Jelikož se jejímu otci snaží zabránit v nekalé činnosti, napadne ho, že by k tomu mohl využít Catrionu, pokud ovšem dokáže utajit její totožnost – a zkrotit nebezpečnou touhu, kterou v něm probudila. Catriona ztratila paměť a nepamatuje si, že pohledný zachránce je zapřisáhlý nepřítel její rodiny. Začíná se do něho zamilovávat a dostávat se blíže k tajemství, které by mohlo všechno změnit. Když Catriona zjistí pravdu o své pravé totožnosti, rozhodne se, že uštědří vůdci klanu lekci… Pokud však jde o lásku, lze zvítězit více způsoby.

Touha statného Skota je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Gayle Callen. Přečtěte si s námi knihu Touha statného Skota na peticenemocnicesusice.cz

Touha statného Skota OLDAG - Pazderová Dagmar

Touha statného Skota Gayle Callen. Skladem 5+ ks 213 Kč Běžná cena 279 K č. Ušetříte 66 Kč (24 %) Vložit do ...
Touha statného Skota Autor: Gayle Callen Když během bouře vůdce klanu Duncan Carlyle narazí na opuštěnou Catrionu Duffovou, kterou někdo napadl a zabil její osobní strážce, nemůže uvěřit, jaké štěstí ho potkalo.