Za volantem s Karlem Čapkem

Peticenemocnicesusice.cz Za volantem s Karlem Čapkem Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Zdeněk Vacek

NÁZEV SOUBORU: Za volantem s Karlem Čapkem.pdf

POPIS

Autovraždy, Dobrý stroj, Řidič uličník: Karel Čapek napsal o dopravě a zvláště o automobilech řadu velmi vtipných a čtivých statí. Po náročných rešerších vznikla první část unikátní publikace, představující umělce jako motoristu teoretika i praktika, majitele Škody Popular a Rapid. Navazující reportáž popisuje rekonstrukci poslední Mistrovy velké cesty do Alp sedmdesátiletým rapidem a doprovodnou Škodou Fabia Combi RS. Čtivý text proložený faksimile itinerářů s autentickými poznámkami k cenám benzínu, strmosti kopců, neustálému střídání jízdy vlevo a vpravo podle ještě nesladěných evropských předpisů, ale třeba i chuti třešní a vůni hor má vysokou hodnotu také jako cestopis svádějící k napodobení.

Hledáte knihu Za volantem s Karlem Čapkem? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Zdeněk Vacek? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Za volantem s Karlem Čapkem - Knihkupectví Luxor

kniha (manuál) Za volantem s Karlem Čapkem - Neznámá cesta Karla Čapka do Alp, dvě škodovky a 3500 km sedmi... (Vacek Zdeněk) Motto: Dobrá kniha (příručka) s příklady je vždy nejlepší manuál (učebnice).
Za volantem s Karlem Čapkem. Vacek, Zdeněk. Vydání: Grada Publishing 2011 | Jazyk: čeština | Signatura: E 16801. Rekonstrukce dávné Čapkovy výpravy do Alp, shodným typem automobilu, sedmdesátiletou Škodou Rapid a doprovodnou Škodou Fabia Combi RS.