Život pod hladinou

Peticenemocnicesusice.cz Život pod hladinou Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Život pod hladinou.pdf

POPIS

Tvorové žijící pod hladinou oceánů, moří, jezer či řek jsou fascinující rozmanitostí druhů, tvarů i barev. Prostřednictvím 1001 barevných fotografií můžete nahlédnout do jejich tajuplného světa a obdivovat úchvatné rozměry velryb, skotačící delfíny, nebezpečně vyhlížející žraloky či murény i pestrobarevná hejna drobných rybek. Na stránkách knihy se potkáte také s tuleni, mroži či běluhami. Každá fotografie je provázena obsáhlejším popiskem.

Trávit čas knihou Život pod hladinou! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Život pod hladinou a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

VIDEO: První záběry života v hloubce 7 kilometrů pod hladinou!

V letních měsících pod hladinou kypí život a to popisuje potápěč Vladimír Kulštejn: „Rybiček je tu moc a moc, no paráda. Nejprve se štiky snažíme počítat, ale to nejde, je jich ...
Inzerát Život pod hladinou - 1001 fotografií v okrese Karviná, cena 100Kč, od Marek na Sbazar.cz. Popis: Prodám knihu Claude Faber - Život pod hladinou - 1001 fotografií. V dobrém stavu. Cena 100 Kč + poštovné, nebo osobní odběr v Havířově a okolí.