Solární stanice

Peticenemocnicesusice.cz Solární stanice Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

AUTOR: Andreas Eschbach

NÁZEV SOUBORU: Solární stanice.pdf

POPIS

Svět v roce 2015 má zcela jinou tvář: Japonsko se stalo supervelmocí, Evropa a USA jsou značně oslabení globální hráči a arabský svět je ochromen bratrovražednou válkou. Na oběžné dráze krouží japonská stanice Nippon, která je klíčem k energetické rovnováze zeměkoule. A Leonard Carr je takříkajíc "domovníkem" stanice. Když je přenos energie do elektrické sítě na Zemi přerušen, všichni se domnívají, že se jedná o technickou poruchu. Když však u solární stanice přistane bez povolení neznámý kosmický modul, je jasné, že jde o mnohem závažnější problém. A Carr jako jediný stojí tváří v tvář chladnokrevné síle, která se snaží získat nad stanicí kontrolu… Eschbach se proslavil hned svou prvotinou Tkalci gobelínů a jeho druhý román Solární stanice z roku 1996, který se setkal v Německu s obrovským ohlasem, byl označen za první dokonalý thriller nového století a napínavou "Smrtonosnou past" v hávu sci-fi.

Solární stanice je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Andreas Eschbach. Přečtěte si s námi knihu Solární stanice na peticenemocnicesusice.cz

Solární panely, fotovoltaické panely, fotovoltaika ...

Plně vybavené solární čerpadlové stanice jednocestné a dvoucestné. Plně vybavená solární stanice s nízkoenergetickým čerpadlem Willo , mechanickou regulací průtoku, plnícími ventily, pojistným ventilem na 6 Barů, celokovovou zpětnou klapkou, termometrem a připojením pro expanzní nádobu .
Všechny informace o produktu Kniha Solární stanice - Eschbach Andreas, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Solární stanice - Eschbach Andreas.