Rumunské hory I

Peticenemocnicesusice.cz Rumunské hory I Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

AUTOR: Jiří Kráčalík

NÁZEV SOUBORU: Rumunské hory I.pdf

POPIS

První z nové řady průvodců po horách Východních a Jižních Karpat. V tomto díle vycházejí pohoří Fagaraš, Piatra Craiului, Iezer Papuša a Apuseni. Asi 100 fotografií, digitálně zpracované mapky, panoramatické fotografie s popisy nejvýznamnějších vrcholů a sedel, barevná vlepená mapka, rozhledové růžice, GPS polohy, horské chaty, popisy túr, tipy na ubytování, e-mailové a webové adresy jsou samozřejmostí. Publikace je plně barevná.

Rumunské hory I je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jiří Kráčalík. Přečtěte si s námi knihu Rumunské hory I na peticenemocnicesusice.cz

Expedition Club | akce: Rumunské hory - Retezat, termín ...

Rumunské hory jsou unikátní. Nabízejí něco, co žádné jiné evropské kopce. Jsou (až na výjimky) takřka liduprázdné, není problém během týdenního pochodu potkat jen pár ovčáků a žádné další turisty.; Jsou krásné a nezašpiněné masovou turistikou.; Vládne v nich svoboda - můžete skoro vždy tábořit, kde chcete, a chodit, kudy chcete.
Rumunské hory. Hned po snídani nasazujeme lyže a vyrážíme na túru. Od chaty vede pěšina pozvolně do lesa, přes potok a dál pozvolně stoupá a kličkuje mezi snižující se vegetací. Oblíbené místo turistů je ledové jezírko, které je nutno překonat po úzkém provazovém mostku ve tvaru „U".