Musela jsem zabíjet

Peticenemocnicesusice.cz Musela jsem zabíjet Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

AUTOR: China Keitetsi

NÁZEV SOUBORU: Musela jsem zabíjet.pdf

POPIS

Ojedinělé svědectví dívky, která byla jako dítě donucena bojovat se zbraní v ruce, ale nakonec z nelidských podmínek unikla. China Keitetsi pochází z Ugandy ve východní Africe. Když jí bylo devět let, byla unesena a donucena bojovat v povstalecké armádě. Až po čtrnácti letech se jí podařilo uprchnout do Jihoafrické republiky, odkud s pomocí OSN emigrovala do Dánska, kde žije dodnes. Svou knihou, která se právem stala mezinárodním bestsellerem, se snažila vyrovnat se svými traumatickými zážitky, ale hlavně pomoci 300 000 dětí, které jsou využívány ve válečných konfliktech po celém světě.

Musela jsem zabíjet je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor China Keitetsi. Přečtěte si s námi knihu Musela jsem zabíjet na peticenemocnicesusice.cz

Divná zkušenost, která se mi nikdy nestala - Taverna ...

Sever proti jihu, Beránek, Musela jsem zabíjet - [26.3. 2020] Sever proti jihu, Beránek, musela jsem zabíjet- knihy nepoškozené, 30,-Kč kus.
Knihy autora China Keitetsi v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků.