Příběh odpadu

Peticenemocnicesusice.cz Příběh odpadu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Kateřina Gančarčíková

NÁZEV SOUBORU: Příběh odpadu.pdf

POPIS

Vysvětlete malým průzkumníkům, jak přírodu nazahltit odpademHonzík rád navštěvuje babičku a dědečka, kteří ho vlídně provázejí při cestách za poznáním zajímavostí v okolí. Tentokrát se Honzík spolu s kamarádem Tondou snaží zjistit, kde se bere tolik odpadu a zda je možné ho znovu účelně využít. Chlapci se ptají, kam se odpad ukládá a proč ho třídíme, co se stane s odpadky odhozenými v přírodě. Honzík se podívá do sběrného dvora, třídírny odpadů, s prarodiči se stará o kompost na zahradě a naučí se, že přírodě nejvíc pomůže, když s ničím nebude plýtvat.

Příběh odpadu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Kateřina Gančarčíková. Přečtěte si s námi knihu Příběh odpadu na peticenemocnicesusice.cz

ECONIT | Náš příběh

Příběh odpadu . Honzík rád navštěvuje babičku a dědečka, kteří ho vlídně provázejí při cestách za poznáním zajímavostí v okolí. Tentokrát se Honzík spolu s kamarádem Tondou snaží zjistit, kde se bere tolik odpadu a zda je možné ho znovu účelně využít.
Dnešní doba je jak se říká odpadová, kdy každý z nás vyprodukuje velké množství odpadu a to 200 - 300 kilogramů na jednoho obyvatele za rok. Přemýšlejte, když jdete na nákup, co můžete vzít do látkové ... Příběh odpadu - jak se Honzík naučil třídit odpad.