Svatba

Peticenemocnicesusice.cz Svatba Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: Patricia Janečková

NÁZEV SOUBORU: Svatba.pdf

POPIS

Kniha Svatba je jedinečnou pomůckou všech snoubenců, kteří plánují se vzít. Nabízí jim přehledný seznam všech aspektů, které by v přípravách na svůj nejvýznamnější den neměli opominout. Připomíná tradiční svatební zvyky, upozorňuje na nejdůležitější části svatebních příprav, splnění všech potřebných formalit, stejně jako na dodržení etikety. K jednotlivým službám (svatební fotograf, florista vizážista, DJ apod.) poskytuje cenné rady, zkušenosti a tipy, rovněž snoubencům nabídne podrobný harmonogram, při jehož dodržení se organizace svatby stane příjemným obdobím, na které budou vždy rádi vzpomínat.

Trávit čas knihou Svatba! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Svatba a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Moje nestárnoucí, stále skvělá, tlustá řecká svatba ...

Showroom Kristenova 5, Brno. Schůzky se svatební koordinátorkou po dohodě na čísle 739 411 966, Jolana Kožíšková. Velký výběr zboží - svatební půjčovna, svatební výzdoba, svatební dekorace.
Svatba dekor? Jsme Svatbadekor.cz , tradiční e-shop se svatebními dekoracemi a s kamennou prodejnou v Brně fungující již od roku 1997. Potřebujete nakoupit pro svou svatbu nebo oslavu různé doplňky, kompletní svatební výzdobu nebo svatební dekorace ?