Smrtící zrada

Peticenemocnicesusice.cz Smrtící zrada Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: J. D. Robb

NÁZEV SOUBORU: Smrtící zrada.pdf

POPIS

Poručík Eva Dallasová, policistka z druhé půle 21. století řeší sérii brutálních vražd. Oběti jsou nejprve nelidsky ztýrané a posléze uškrcené stříbrným drátem. Spojuje je ovšem ještě něco: všechno jsou to zaměstnanci či přátelé Evina miliardářského manžela Roarkea. Ten má ale i bez toho starostí víc než dost: v jeho luxusním hotelu právě probíhá aukce šperků a kostýmů slavné divadelní herečky a do toho přijíždí jeho dávný přítel z mládí – a z temné minulosti - z Dublinu. Na rozdíl od jiných případů ale vrah tentokrát není velkou neznámou. Naopak. Je jím nájemný škrtič, pracující za milionové odměny, jménem Yost, který se ke své totožnosti hrdě hlásí. Otázka, která Evu pronásleduje ve dne v noci tedy nezní "kdo?", nýbrž "kde?". Kde se skrývá bestiální vrah a kde zločinec ještě větší – ten, kdo mu za jeho služby platí…

Trávit čas knihou Smrtící zrada! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Smrtící zrada a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Smrtici zrada | Stojizato.sme.sk

Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.
Denně více než 30 000 prodaných položek a každou vteřinu nové nabídky. U nás nakoupíte nebo prodáte, co potřebujete! Postaráme se o bezpečné a pohodlné obchodování.