Já se tam vrátím. Naše paní Božena Němcová. Tvář

Peticenemocnicesusice.cz Já se tam vrátím. Naše paní Božena Němcová. Tvář Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: František Halas

NÁZEV SOUBORU: Já se tam vrátím. Naše paní Božena Němcová. Tvář.pdf

POPIS

Básnické dílo Františka Halase tvoří nenahraditelnou součást českého písemnictví. Ve světové proslulosti jeho básním brání především to, že jsou psány jazykem tak mnohotvárným, že jsou téměř nepřeložitelné. Rozmanitost jeho tvorby připomínáme svazkem, kde jsou zastoupena díla:Já se tam vrátímNaše paní Božena NěmcováTvářSbírka Tvář rok po vydání obdržela státní cenu. Je věnovaná Josefu Horovi, některé básně věnoval například Janu Zahradníčkovi.Krásné verše opěvují lásku, ale také z nich zaznívá strach ze smrti.

Trávit čas knihou Já se tam vrátím. Naše paní Božena Němcová. Tvář! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Já se tam vrátím. Naše paní Božena Němcová. Tvář a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Já se tam vrátím. Naše paní Božena Němcová. Tvář ...

Vážení čtenáři, děkujeme vám za trpělivost a pochopení v době omezeného provozu našich prodejen. Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se na shledanou v knihkupectvích i online.
Kniha Já se tam vrátím. Naše paní Božena Němcová. Tvář(František Halas) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu.