Dar od mistrů čínské kuchyně

Peticenemocnicesusice.cz Dar od mistrů čínské kuchyně Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Long Walter

NÁZEV SOUBORU: Dar od mistrů čínské kuchyně.pdf

POPIS

Autoři této stručné a praktické kuchařky dokazují, že k přípravě vynikajícího čínského jídla pro celou rodinu či hosty není zrovna nutné čarovat. Barevné a exotické pokrmy jsou zde zpřístupněny prostřednictvím jednoduchých receptů a postupů, autoři nevyžadují vzácné ani drahé ingredience a několik čínských produktů, které jsou běžně k mání, vám dokonce i při prvních pokusech dopomůže k přípravě autentického čínského jídla, které všem zachutná. Ilustrace malířských a řezbářských mistrů a praktické postupy a rady činí z této knihy vítaný dar pro každého kuchaře.

Trávit čas knihou Dar od mistrů čínské kuchyně! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Dar od mistrů čínské kuchyně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Dar od mistrů čínské kuchyně - Meili Lin, Walter Long ...

Autoři této stručné a praktické kuchařky dokazují, že k přípravě vynikajícího čínského jídla pro celou rodinu či hosty není zrovna nutné čarovat.
Dům knihy.cz > Knihy > Kuchařky, nápoje > Kuchařky > Tituly podobné k Dar od mistrů čínské kuchyně Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Počet titulů na stránku: 21 63 102