Zednictví

Peticenemocnicesusice.cz Zednictví Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 1998

AUTOR: Antonín Tobek

NÁZEV SOUBORU: Zednictví.pdf

POPIS

Jde o velmi poučnou publikaci, která je přínosem pro projektanty a architekty, kteří se zabývají rekonstrukcemi, i pro studenty, jimž umožní na-hlédnout do tradic oboru. Na závěr knihy je připsán dodatek, který charakterizuje současné trendy (materiálové i technologické) a poskytuje informace nutné při rekonstrukcích. V publikaci se tak snoubí nostalgie s moderní stavební praxí.

Zednictví je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Antonín Tobek. Přečtěte si s námi knihu Zednictví na peticenemocnicesusice.cz

Zednictví Tříska

Kompletní výstavba rodinných domů - postavíme Vám rodinný dům dle Vašich představ, a to od základů až po vymalování. Stačí se jen nastěhovat. Hrubé stavby - pokud máte zájem o částečné zhotovení stavby, tak i pro Vás máme řešení. Jste kutil a chtěl byste si dodělat vnitřní prostory domu sám?
Naše společnost Bárta zednictví se zedničinou zabývá už více jak 30 let, kdy se náš mistr Karel Bárta pohyboval ve větších či menších stavebních firmách. Naše krédo je poctivá práce a individuální přístup k zákazníkovi.