Lidský mozek: funkční systémy, norma a porucha

Peticenemocnicesusice.cz Lidský mozek: funkční systémy, norma a porucha Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

AUTOR: František Koukolík

NÁZEV SOUBORU: Lidský mozek: funkční systémy, norma a porucha.pdf

POPIS

Kniha pojednává o stavbě a činnosti neuropsychologicky a neuropsychiatricky významných funkčních systémů lidského mozku a jejich poruchách. Zabývá se zrakovým a sluchovým poznáváním a příslušnými agnó-ziemi, pamětí, učením a amnézií, řečí, jazykem a afáziemi, praxií a apraxiemi, lateralitou, orientovanou pozorností a opomíjením (neglect), některými aspekty emotivity a jejími poruchami, myšlením, vztahem mozku a sebeuvědomování na neuronální úrovni. Uvedené poruchy funkčních systémů pak podrobně probírá na příkladu nejčastějších demencí a schizofrenie.

Trávit čas knihou Lidský mozek: funkční systémy, norma a porucha! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Lidský mozek: funkční systémy, norma a porucha a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Lidský mozek | Knihkupectví Serius.cz

Všechny informace o produktu E-book elektronická kniha Lidský mozek. Funkční systémy. Norma a poruchy. - František Koukolík e-kniha, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Lidský mozek. Funkční systémy. Norma a poruchy. - František Koukolík e-kniha.
Kniha: Lidský mozek: funkční systémy, norma a porucha (František Koukolík). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!