Uloupená hvězda

Peticenemocnicesusice.cz Uloupená hvězda Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

AUTOR: Ed McBain

NÁZEV SOUBORU: Uloupená hvězda.pdf

POPIS

Tamar Valparaisová se stane hvězdou, je to jistá věc, hned, jak vyjde její prvotina, album, obsahující i její největší hit, píseň s okouzlujícími verši Lewise Carrolla z jeho knížky Alenka v říši divů. Avšak uprostřed slavnostního vystoupení při příležitosti uvedení alba na trh je Tamar unesena dvěma muži, skrývajícími se za maskami symbolů násilí a terorismu – Saddáma Husajna a Jásira Arafata. Nejde však o politiku ani o ideologii, únosci stojí jenom o peníze. Detektivové ze sedmaosmdesátého revíru mají opět o práci postaráno, avšak jen do chvíle, než je ze hry vyšachuje „Kombinovaná speciální skupina“, sdružující agenty FBI a prominenty z řad policistů. Nakonec se ovšem ukáže, že ani nejmodernější technika nenahradí staromódní, solidní pátrací potupy Steva Carelly a ostatních pánů detektivů. Pochopitelně se dovíme i co podniká jejich nepříliš milovaný kolega ze sousedního revíru, Špekoun Ollie Weeks, jehož románek s kolegyní Gomezovou se utěšeně rozvíjí. Rozuzlení příběhu je překvapivé, jak už bývá u McBaina zvykem, i když, bohužel, zcela odpovídající dnešní zkomercionalizované době.

Trávit čas knihou Uloupená hvězda! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Uloupená hvězda a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Uloupená hvězda - McBain Ed | Prodej knih

Říká se, že spisovatel, matematik a fotograf, jehož svět zná pod jménem Lewis Caroll, byl milý, zábavný člověk, který měl rád děti. A právě jeho nesmyslné verše o Tlachapoudovi z knížky laskavých a ztřeštěných vyprávění o Alence učinil Ed McBain průvodcem po svém temném příběhu.
Uloupená hvězda od Ed McBain v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.