Křížovky pro seniory (BOX)

Peticenemocnicesusice.cz Křížovky pro seniory (BOX) Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Křížovky pro seniory (BOX).pdf

POPIS

Luštěte a trénujte paměť v každém věku!Skvělý dárek pro všechny, kdo rádi luští! Dárkový box obsahuje tři sešity plné švédských křížovek a jeden sešit osmisměrek. Příjemným bonusem jsou atraktivní tipy na výlety, citáty slavných osobností, recepty na pokrmy z brambor a praktické rady do domácnosti. Trénujte svoji paměť a užijte si skvělou zábavu!

Trávit čas knihou Křížovky pro seniory (BOX)! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Křížovky pro seniory (BOX) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Křížovky pro seniory (box) - kolektiv - Megaknihy.cz

Křížovky, sudoku: Křížovky pro seniory (box) - kolektiv ; Skvělý dárek pro všechny, kdo rádi luští! • 3 sešity plné švédských křížovek • 1 sešit osmisměrek • skvělé recepty na pokrmy z brambor • praktické rady do domácnosti • ...
Skvělý dárek pro všechny, kdo rádi luští! Dárkový box obsahuje tři sešity plné švédských křížovek a jeden sešit osmisměrek. Příjemným bonusem jsou atraktivní tipy na výlety, citáty slavných osobností, recepty na pokrmy z brambor a praktické rady do domácnosti. Trénujte svoji paměť a užijte si skvělou zábavu!