Křížovky pro seniory (BOX)

Peticenemocnicesusice.cz Křížovky pro seniory (BOX) Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Křížovky pro seniory (BOX).pdf

POPIS

Luštěte a trénujte paměť v každém věku!Skvělý dárek pro všechny, kdo rádi luští! Dárkový box obsahuje tři sešity plné švédských křížovek a jeden sešit osmisměrek. Příjemným bonusem jsou atraktivní tipy na výlety, citáty slavných osobností, recepty na pokrmy z brambor a praktické rady do domácnosti. Trénujte svoji paměť a užijte si skvělou zábavu!

Trávit čas knihou Křížovky pro seniory (BOX)! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Křížovky pro seniory (BOX) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Tituly podobné k Křížovky pro seniory (box) | Dumknihy.cz ...

Křížovky pro seniory dárkový box - 17 %. ... Dobrý den, chtěla bych se zeptat k Vašemu produktu "Křížovky pro seniory", zda je zde skutečně použito velké písmo? Nikde to není přímo napsané a nerada bych si objednala křížovky s malými písmeny. Děkuji.
Křížovky pro seniory - pečení pro radost . Hodnocení produktu: 0%. Křížovky s větším písmem pro pohodlné čtení i luštění!" Luštěte a pochutnejte si! Stovka švédských křížovek vás zaručeně pobaví a díky většímu písmu vám luštění půjde skoro...