A pak jsme odpluli...

Peticenemocnicesusice.cz A pak jsme odpluli... Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: Rebecca Ridgwayová

NÁZEV SOUBORU: A pak jsme odpluli....pdf

POPIS

Nedělejte to. Neopouštějte své kočky, zahrady a milovaný dům, abyste místo toho s rodinou a přítelem starší dcery obepluli svět. Nepodléhejte zoufalství uprostřed zuřivé říjnové bouře, těsně před dosažením šedých pustin severního Atlantiku. Nenechte si vybrat obsah kapes, až se dostanete do bolívijského vězení. Nezavršujte dlouhý den prosekáváním cesty andskou džunglí, prolezlí blechami a ničení průjmem, zatímco váš soumar krvácí ze zranění, která mu v noci působí vampíři. A ještě ke všemu najdete v posteli velkou tarantuli...Nic z toho nepodnikejte. Vše za vás už uskutečnil John Ridgway, vynalézavý dobrodruh s obdivuhodným literárním talentem. Jeho uvolněnou, sebezpytující a kritickou kroniku přerušují upřímné poznámky jeho ženy a dcery. Najdou se i temnější momenty – prudké hádky a dokonce i fyzická výměna názorů. Vše odráží bouřlivý vývoj vztahů rodiny, směstnané v malé jachtě.Příběh Johna Ridgwaye, jeho ženy Marie Christiny a starší dcery Rebeccy, jež společně vyrazili na moře na malé jachtě, jen aby uskutečnili svůj dávný sen – obeplout svět a prožít dobrodružství. Přes Atlantik, karibské ostrovy až do Tichomoří, a odtud zpět do antarktických pustin, andských velehor i do jihoamerické džungle – tam všude nás zavádí vzrušující vyprávění Johna Ridgwaye, jež vtipně a s neodolatelnou upřímností glosuje jeho manželka i dcera. Kniha je doplněna fotografiemi, nákresy a popisem jachty.

Trávit čas knihou A pak jsme odpluli...! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu A pak jsme odpluli... a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

A pak jsme odpluli... - John Ridgway, Marie Christina ...

Nedělejte to. Neopouštějte své kočky, zahrady a milovaný dům, abyste místo toho s rodinou a přítelem starší dcery obepluli svět. Nepodléhejte zoufalství uprostřed zuřivé říjnové bouře, těsně před dosažením šedých pustin severního Atlantiku. Nenechte si vybrat obsah kapes, až se dostanete do bolívijského vězení.
„S těžkým srdcem jsme odpluli z Vladivostoku. Joy, malý kokršpaněl, který byl svědkem vraždy svého pána, cestoval se mnou. Nikdy jsem pak Rusko znovu neviděl," napsal později ve své knize Tattered Banners (Roztrhané standardy).