Angličtina za 12 hodin

Peticenemocnicesusice.cz Angličtina za 12 hodin Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: Lucie Poslušná

NÁZEV SOUBORU: Angličtina za 12 hodin.pdf

POPIS

Patříte mezi ty, kteří odkládají učení jazyka až na poslední chvíli? Které nebaví suché biflování? Hodiny strávené nad papíry! A právě nyní potřebujete během krátké doby zvládnout to nejdůležitější z angličtiny? Abyste dokázali pozdravit, objednat si jídlo, zeptat se na směr, zatelefonovat, nakoupit atd.? S Angličtinou za 12 hodin to zvládnete. Je rozdělena do dvanácti lekcí. Pokud budete chtít, všech dvanáct můžete v krizové situaci skutečně narychlo projít během jednoho půldne. Do paměti tak dostanete stěžejní slovní zásobu i gramatiku. Lekce však můžete studovat a procvičovat i delší čas, a tak si jazyk vštípit mnohem hlouběji. Na CD najdete poslechová cvičení, křížovky, kvízy, doplňování slov, vybírání správných odpovědí. Abyste se při učení i pobavili!

Trávit čas knihou Angličtina za 12 hodin! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Angličtina za 12 hodin a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Angličtina za 12 hodin - Pro ty, kteří se nechtějí učit ...

Angličtina pro začátečníky; Kolik je hodin? #2. STARTER Vydáno dne 02.03.2008 . Lekce, která vás naučí klasickému způsobu čtení časových údajů, tedy výrazy jako ‚half past four, a quarter to seven' apod.
Dům knihy.cz > Knihy > Učebnice > Angličtina za 12 hodin. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Angličtina za 12 hodin. pro ty, kteří se nechtějí učit. POSLUŠNÁ Lucie. Info: Computer Press, 2008 (1.) - brož., 80 str. Příl. CD EAN: 9788025123638