Tři muži na toulkách

Peticenemocnicesusice.cz Tři muži na toulkách Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: Jerome Klapka Jerome

NÁZEV SOUBORU: Tři muži na toulkách.pdf

POPIS

Humoristický román anglického autora je volným pokračováním jeho světoznámých Tří mužů ve člunu. Harris, George a Jerome se vydávají na cyklistický výlet do Německa. Objevují krásy zdejší přírody, ochutnávají německou kuchyni a podivují se nad povahou německého národa a jeho smyslem pro pořádek a poslušnost.

Trávit čas knihou Tři muži na toulkách! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Tři muži na toulkách a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Tři muži na toulkách — Tympanum

Muži na toulkách mě hrozně bavili a oživili několik mých letních večerů s čajem. Jemný humor, trochu ironický, trochu satirický obohacený krásnou větnou skladbou a slovomalbou vůbec. Správná volba pro každého, kdo si chce pozvednout ducha duchaplnou literaturou:).
Časopisecký seriál se brzy proměnil v knihu, která se jen v Anglii do dnešních dnů dočkala stovky vydání a byla přeložena snad do všech světových jazyků. Zanedlouho se autor k postavám Jeroma, Harrise a George vrátil ve volném (a neméně úspěšném) pokračování Tři muži na toulkách.