Podstata a stín

Peticenemocnicesusice.cz Podstata a stín Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Suhotra Svámí

NÁZEV SOUBORU: Podstata a stín.pdf

POPIS

„Véda znamená poznání – určité poznání. Tato kniha vyzývá čtenáře, aby ve světle védského poznání přezkoumali stále se vracející otázky života: je svět, který je v dosahu naší mysli a smyslů, skutečný? Existuje něco mimo tento svět? Co je skutečnost a co iluze?Průzračně jasným, pronikavým jazykem bere Suhotra Svámí čtenáře na přemýšlivou a často humornou procházku přes védské sétu – most vedoucí od pochybností k jistotě, ze tmy ke světlu, ze stínu k podstatě. Tento pohled z mostu zahrnuje starou Indii a Řecko, moderní vědu, filosofické paradoxy a konečně také odpověď na otázku „proč?“Zevrubný slovníček obsahuje více než 300 sanskrtských, řeckých a latinských filosofických hesel. V knize Podstata a stín – védský princip poznání naleznou zdroj inspirace a osvícení jak erudovaní učenci, tak běžný čtenář.“

Trávit čas knihou Podstata a stín! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Podstata a stín a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Pjér la Šé'z / Podstata snů, jejich význam a symbolický ...

Příslušenství pro stínící techniku. Jak správně vybrat zastínění vášeho domova?: STÍNÍCÍ TECHNIKA v dnešní době nabízí široké množství typů a variací, které mají široké využití právě pro vaše specifické požadavky.
Informace o obchodu. Govinda shop Soukenická 27 110 00 Praha 1 Česká Republika Zašlete nám e-mail: [email protected]