Velký anglicko-český a česko-anglický slovník

Peticenemocnicesusice.cz Velký anglicko-český a česko-anglický slovník Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Velký anglicko-český a česko-anglický slovník.pdf

POPIS

Hesla byla pečlivě vybrána podle frekvence užití. Publikace obsahuje soudobou slovní zásobu, nevyhýbá se slangovým výrazům ani vulgarismům. Nabízí rovněž odborné termíny z oblasti vědy, techniky i ekonomiky. Základní frazeologie je doplněna o fráze, konkrétní spojení, významové charakteristiky a příklady užití. V anglicko-české části je uveden přepis výslovnosti, v případě rozlišné britské a americké výslovnosti obě varianty. Heslář provází detailní gramatická charakteristika, ať se týká slovních druhů, skloňování, časování, čísel, slovesných tvarů, počitatelnosti ad. V příloze je uveden přehled nepravidelných sloves. Ke knize je připojeno i CD, které umožňuje díky fulltextovému vyhledávání rychlé zobrazení hledaného hesla. Zobrazený překlad je možné zkopírovat v textovém editoru. V elektronické verzi lze listovat, vytvářet záložky, zapisovat poznámky, využít historii hledání, měnit velikost písma nebo si slovník vytisknout.

Trávit čas knihou Velký anglicko-český a česko-anglický slovník! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Velký anglicko-český a česko-anglický slovník a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Anglicko-český česko-anglický kapesní slovník, 7. vydání ...

Slovník vázaný,objemný,velmi dobrý stav antik. Nad 5cm výšky - nelze doporučenou zásilkou České pošty
Kniha: Velký anglicko-český a česko-anglický slovník Autor: Josef Fronek Největší jednosvazkový oboustranný anglicko-český a česko-anglický slovník v dějinách naší anglistické lexikografie je založen na zcela současném a průběžně aktualizovaném ...