Ekonomie v jedné lekci

Peticenemocnicesusice.cz Ekonomie v jedné lekci Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

AUTOR: Henry Hazlitt

NÁZEV SOUBORU: Ekonomie v jedné lekci.pdf

POPIS

Ekonomie v jedné lekci je výjimečná kniha a Henry Hazlitt je výjimečný autor. Kniha, kterou jste právě otevřeli, je slabikářem ekonomie. Ukáže vám, jak rozpoznat dobrého ekonoma od špatného, a tím vám vytvoří mantinely, jež, budete-li dobrými ekonomy, ani při studiu pokročilejších textů nikdy nepřekročíte.

Hledáte knihu Ekonomie v jedné lekci? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Henry Hazlitt? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Henry Hazlitt: Ekonomie v jedné lekci - Glosy.info

Ekonomie v jedné lekci má být výjimečná kniha, slabikář ekonomie, který čtenáři ukáže, jak rozpoznat dobrého ekonoma od špatného, a tím zájemcům o základy ekonomického myšlení pomůže vytvořit mantinely, jež dobrý ekonom ani při studiu pokročilejších textů nepřekročí.
Ekonomie v jedné lekci je slabikářem ekonomie. Ukáže čtenářům, jak rozpoznat dobrého ekonoma od špatného, a tak vytváří těm, kteří se chtějí seznámit se základy ekonomického myšlení, mantinely, které člověk ani při studiu pokročilejších textů nikdy nepřekročí.