Naturia - Dobrodružství na planetě zázraků

Peticenemocnicesusice.cz Naturia - Dobrodružství na planetě zázraků Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Forrest Wall

NÁZEV SOUBORU: Naturia - Dobrodružství na planetě zázraků.pdf

POPIS

Vstupte do říše divů jménem NATURIA – originální, svébytné a plné kouzel…, říše, která je obdobou slavného filmového Avataru.Svět se změnil. V roce 2088 je na Zemi centralizován život už jenom do šestnácti měst. Všechnu vegetaci nahradila prázdnota betonových plání. Přestože si lidstvo podmanila technika, Maruška si nepřipouští život bez přírody. Nečekanou změnu přinese do jejího života výlet k babičce za město. Tam je se dvěma kamarády uchvácena mocnými živly a přenesena mimo současný prostor a čas. Malá hrdinka je podrobena mnoha nebezpečným zkouškám, aby se dozvěděla, jaká síla ji povolala do vytoužené říše, plné tajemné a čarokrásné přírody. Poznává, že půjde i o život. Příběh zachycuje velmi zvláštní přátelství dětí a skutečně živé přírody v napínavých akcích, dominuje v něm jemný ostrovtip laskavých bytostí, ale hlavně bezbřehá fantazie.

Trávit čas knihou Naturia - Dobrodružství na planetě zázraků! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Naturia - Dobrodružství na planetě zázraků a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Naturia - Dobrodružství na planetě zázraků - Forrest Wall ...

Forrest Wall is the author of Naturia - Dobrodružství na planetě zázraků (4.00 avg rating, 1 rating, 0 reviews, published 2010)
Kniha: Naturia - Dobrodružství na planetě zázraků (Forrest Wall)(Forrest Wall) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk