Byla jsem otrokyní

Peticenemocnicesusice.cz Byla jsem otrokyní Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Damien Lewis

NÁZEV SOUBORU: Byla jsem otrokyní.pdf

POPIS

Jde o skutečný příběh dívky z černošského domorodého kmene Nuba ze Súddánu. Mende v něm popisuje nejen své idylické dětství v horské vesnici primitivního kmene, ale i brutální zvyky jakou je například obřízka. Její tragický osud se naplnil ve chvíli kdy vesnici přepadli nájezdníci, pochytali děti a odvlekli je na trh s otroky. Mende stráví v otroctví osm let. Rodina, u níž otročí se vrací do Anglie. Zde se Mende s pomocí súddánské komunity podaří utéct. Avšak těžkosti při získávání azylu a strasti života z daleka neodpovídají jejím snům.

Hledáte knihu Byla jsem otrokyní? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Damien Lewis? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Kniha Byla jsem otrokyní - Mende Nazer | Dobré Knihy.cz

Byla jsem otrokyní v satanské sektě. Z něm. orig. Vater unser in der Hölle přel. Bohumila Kučerová. Frýdek-Místek: Alpress, 2009. ISBN 978-80-7362-694-5.
Recenze e-knihy: Byla jsem otrokyní (na základě skutečného příběhu súdánské dívky Mende Nazer pomáhal při napsání Damien Lewis). Šokující příběh. Ne tím, co autorka prožila, o všech těch hrůzách jsme mnohokrát slyšeli, četli a známe je. Jen jsme si mysleli, že to je historie. Ale není, to se vše děje dál i teď, v třetím tisíciletí.