Inteligentní hry pro vašeho psa

Peticenemocnicesusice.cz Inteligentní hry pro vašeho psa Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

AUTOR: Helen Redding

NÁZEV SOUBORU: Inteligentní hry pro vašeho psa.pdf

POPIS

Zábava s vašimi zvířecími kamarády může začítJak se psi učí, co jejich smysly dovedou, proč je pro každého pejska důležité si hrát? Dovedou psi počítat do pěti, a jak si tuto jejich schopnost co nejlépe užít? Jaké hry se dají hrát na zahradě, jaké doma na gauči nebo v době jídla? Inteligentní hry pro vašeho psa je půvabná knížka plná obrázků a moudrých citátů, ale především užitečných informací a her, které vám pomohou vychutnat si čas strávený s pejskem ještě lépe a zažít společně spoustu legrace.

Trávit čas knihou Inteligentní hry pro vašeho psa! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Inteligentní hry pro vašeho psa a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Venkovní hry na hraní se svým psem - Doberman Blog

Otočná motivační hračka pro duševní rozvoj Vašeho psa, naplnitelná ... 2 motivační hry k rozvoji psí inteligence v jednom! Perfektní hračka pro společně strávený čas psa s páníčkem. ... Inteligentní hračka pro duševní trénink psa - čtyři boxy, které se otevírají každý jiným způsobem. ...
Není ani agresivní ani ostýchavý, zato je velmi trpělivý, což z něj dělá perfektní společnost pro děti. Toto plemeno potřebuje hodně pohybu. Neskutečně rád si ale hraje (hlavně hry typu aport - můžete mu například házet frisbee), když toho využijete, snadno jeho potřebu pohybu naplníte.