Dějiny města Plzně 3

Peticenemocnicesusice.cz Dějiny města Plzně 3 Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Dějiny města Plzně 3.pdf

POPIS

Závěrečný svazek projektu Dějiny města Plzně, mapující historii města ve dvacátém století, je opět kolektivní monografií, na níž se podílelo 37 autorů především z plzeňských paměťových institucí. Výsledkem jejich několikaleté práce, založené především na studiu dobových pramenů, je zcela nový pohled na soudobé dějiny Plzně. Publikace se nezaměřuje pouze na politický vývoj, přináší nové poznatky rovněž z dějin literatury, výtvarného umění, architektury a urbanistiky, divadelnictví a sportu. Text doprovází bohatá, ve většině případů dosud nepublikovaná obrazová příloha.

Hledáte knihu Dějiny města Plzně 3? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Dějiny města Plzně 2 - Karel Waska | KOSMAS.cz - vaše ...

Dějiny města Plzně 3: 1918-1990 Závěrečný svazek projektu Dějiny města Plzně, mapující historii města ve dvacátém století, je opět kolektivní monografií, na níž se podílelo 37 autorů především z plzeňských paměťových institucí.
Kupte knihu Dějiny města Plzně 1 (Jaroslav Douša) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.