Sokyně

Peticenemocnicesusice.cz Sokyně Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Louise Bagshawe

NÁZEV SOUBORU: Sokyně.pdf

POPIS

Juno, Athéna, Diana a Venus Chambersovy – čtyři krásné sestřenky, hvězdy vysoké britské společnosti – žijí z peněz svého podivného strýčka Clema. Geniální obchodník, který se dobrovolně straní zbytku světa, se však zničehonic na sklonku života rozhodne poprvé oženit. S krásnou mladičkou Thajkou. A protože mladá manželka a v budoucnu i rodina stojí spoustu peněz, milé neteře mají přijít zkrátka. Jak se s tím inteligentní dívky, které až dosud nemusely hnout prstem, aby si žily v blahobytu, vyrovnají? Podaří se jim zničit nebezpečnou soupeřku anebo zjistí, že život může být ještě mnohem zajímavější, než jak jej dosud poznaly?

Sokyně je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Louise Bagshawe. Přečtěte si s námi knihu Sokyně na peticenemocnicesusice.cz

Sokyně - Jiřina Štěpničková a Adina Mandlová - Dáma.cz

Lifestylový magazín se zaměřením na svět celebrit, životní styl, zprávy z domova i ze světa, sport a zábavu.
Obsah filmu Sokyně Před sedmi lety přišla tragicky o manžela a dítě, které čekala - při vybírání peněz z automatu je přepadl ozbrojený lupič. Manžela zastřelil a ona vyvázla s těžkým zraněním, jehož výsledkem byla nejen ztráta nenarozeného dítěte ale také totální hysterektomie.