Zpáteční lístek do posledního ráje Oty Pavla

Peticenemocnicesusice.cz Zpáteční lístek do posledního ráje Oty Pavla Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Jaroslava Pechová

NÁZEV SOUBORU: Zpáteční lístek do posledního ráje Oty Pavla.pdf

POPIS

Zpáteční lístek do posledního ráje Oty Pavla je vyznáním kraji mého dětství. Především je však vyznáním velkému člověku Otu Pavlovi. Byl básníkem píšícím prózou. Byl spisovatelem, který – tak jako mně – vstoupil do života nekonečné řadě čtenářů a posléze i filmových diváků a posluchačů v mnoha zemích světa. Ve své knize jsem použila úryvky z korespondence a Pavlovy tvorby, neboť poodhalují jeho křehkou a poetickou duši. Mým přáním je, aby tato kniha vzbudila ve čtenářích touhu stále se navracet k Pavlovým knihám, aby v nich probudila i chuť podívat se do líbezného kraje pod hradem Křivoklátem, jímž se vine jako dlouhá mnohobarevná stuha tajemná řeka BerounkaKniha s fotografiemi Milana Richtermoce a doslovem Arnošta Lustiga.

Zpáteční lístek do posledního ráje Oty Pavla je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jaroslava Pechová. Přečtěte si s námi knihu Zpáteční lístek do posledního ráje Oty Pavla na peticenemocnicesusice.cz

Zpáteční lístek do posledního ráje Oty Pavla - Catalog of ...

Zpáteční lístek do posledního ráje Oty Pavla je vyznáním kraji mého dětství. Především je však vyznáním velkému člověku Otu Pavlovi. Byl básníkem píšícím prózou. Byl spisovatelem, který - tak jako mně - vstoupil do života nekonečné řadě čtenářů.
Kupte nebo prodejte knihu Zpáteční lístek do posledního ráje Oty Pavla v online antikvariátu TrhKnih.cz