Winx Friendship Series: Přátelství je kouzlo

Peticenemocnicesusice.cz Winx Friendship Series: Přátelství je kouzlo Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Iginio Straffi

NÁZEV SOUBORU: Winx Friendship Series: Přátelství je kouzlo.pdf

POPIS

Vydejte se s vílami Winx na další kouzelné dobrodružství!Stella je v nebezpečí! Víla si neopatrně namíchala lektvar, který ji mění v rostlinu. Kamarádky se okamžitě vydají na Linpheu pro kouzelný pyl, který jediný může kouzlo zvrátit. Linphea je nádherná a mise úspěšná. Škoda jen, že staré protivnice číhají ve stínu a čekají na svoji šanci zaútočit. Zvítězí tentokrát odvaha a přátelství?

Trávit čas knihou Winx Friendship Series: Přátelství je kouzlo! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Winx Friendship Series: Přátelství je kouzlo a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Přátelství je kouzlo / Winx Friendship Series (3 ...

Winx Kouzelné sestry - Straffi Iginio Flořina domovská planeta Linphea je v ohrožení, řídí se na ni ledové tornádo, které léta již nikdo nezažil. A aby toho nebylo málo, musí Flora řešit problémy se svou sestrou Medunkou, která se z roztomilé sestřičky změnila v drzý kvítek a stýká se se dvěma podivnými čarodějkami.
Winx Friendship Series 3 - Iginio Straffi, Vydejte se s vílami Winx na další kouzelné dobrodružství! Stella je v nebezpečí! Víla si neopatrně namíchala lektvar, který ji mění v rostlinu. Kamarádky se oka