Transsexualita

Peticenemocnicesusice.cz Transsexualita Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Transsexualita.pdf

POPIS

Jde o první ucelenou monografii, zabývající se problematikou transsexuality. V jednotlivých kapitolách jsou zahrnuty dostupné informace, týkající se etiologie, diagnostiky, diferenciální diagnostiky a epidemiologie. Kniha se zabývá psychoterapií, hormonální terapií i chirurgickými zákroky, ale i aspekty souvisejícími, např. právními, rodinnými, náboženskými či sociologickými. Vysokou odbornou úroveň díla zaručuje kolektiv autorů - špičkových medicínských odborníků. Kniha je určena především široké odborné veřejnosti z řad lékařů a pomáhajících profesí, ale srozumitelné informace v ní nejde i čtenář - laik.

Trávit čas knihou Transsexualita! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Transsexualita a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Transsexualita je nemoc jako každá jiná - Echo24.cz

Transsexualita se projevuje zhruba ve stejné míře u fyzických žen i mužů a vzniká už v prenatálním stadiu. Mimo jiné ji údajně vyvolává například špatně načasovaná produkce hormonů v důsledku matčina prožívaného stresu, důvodů bude ale jistě mnohem víc a věda je ještě nezná.
transsexualita; transsexualita . 30.01. 09:28 Revoluce v německých školách! Chystají záchody pro třetí pohlaví . Redakce TN. 09.03. 18:51 Režisér Wachowski se přiznal k transsexualitě, jmenuje se Lilly . Redakce TN. 13.02. 15:51 Malý chlapec (5) nastoupil do nového pololetí jako dívka ...