Žij, dokud to jde

Peticenemocnicesusice.cz Žij, dokud to jde Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Camille Pagán

NÁZEV SOUBORU: Žij, dokud to jde.pdf

POPIS

Román o lásce, jaká doopravdy je… od nové hvězdy romantického čtení. Když se mladý spisovatel James setká s půvabnou básnířkou Louisou, nepochybuje, že potkal lásku svého života. Má to jediný háček – Lou je zasnoubená s jeho nejlepším kamarádem Robem. A tak v sobě James svoji touhu umlčí. Všichni tři se stanou přáteli. Léta ubíhají, a zatímco James se marně snaží dopsat svůj román, najít si vztah a především zapomenout na ženu svého nejlepšího přítele, Louisino manželství se hroutí. Útěchu hledá u toho, kdo při ní vždycky stál. Když se však James a Lou konečně poddají citům, které dlouho potlačovali, důsledky jsou zároveň krásné i strašné. A jakmile se zdá, že se rány přece jenom zahojí, život postaví Jamese před další výzvu – a tentokrát s určitostí poslední. Láska, odpuštění, umírání i naděje se propletou tak, že je nelze oddělit.

Trávit čas knihou Žij, dokud to jde! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Žij, dokud to jde a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Zij dokud to jde camille paganova | Sleviste.cz

Kniha Žij, dokud to jde Přidat komentář. majuska88. 21. března. Kniha mě do půlky moc nebavila. ...
Všechny informace o produktu Kniha Žij, dokud to jde - Pagánová Camille, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Žij, dokud to jde - Pagánová Camille.