Žij, dokud to jde

Peticenemocnicesusice.cz Žij, dokud to jde Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Camille Pagán

NÁZEV SOUBORU: Žij, dokud to jde.pdf

POPIS

Román o lásce, jaká doopravdy je… od nové hvězdy romantického čtení. Když se mladý spisovatel James setká s půvabnou básnířkou Louisou, nepochybuje, že potkal lásku svého života. Má to jediný háček – Lou je zasnoubená s jeho nejlepším kamarádem Robem. A tak v sobě James svoji touhu umlčí. Všichni tři se stanou přáteli. Léta ubíhají, a zatímco James se marně snaží dopsat svůj román, najít si vztah a především zapomenout na ženu svého nejlepšího přítele, Louisino manželství se hroutí. Útěchu hledá u toho, kdo při ní vždycky stál. Když se však James a Lou konečně poddají citům, které dlouho potlačovali, důsledky jsou zároveň krásné i strašné. A jakmile se zdá, že se rány přece jenom zahojí, život postaví Jamese před další výzvu – a tentokrát s určitostí poslední. Láska, odpuštění, umírání i naděje se propletou tak, že je nelze oddělit.

Trávit čas knihou Žij, dokud to jde! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Žij, dokud to jde a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Pagán, Camille : Žij, dokud to jde

Žij, dokud to jde je kniha, která ještě dlouho po dočtení zůstává ve vašich myšlenkách !!! Pomohla vám tato recenze? Ano 1 Kniha, Ikar, 2018, 9788024936116. 5 z 5 hvězdiček Anonym 1. dubna 2020. Kniha se mi líbila, napsáno čtivě s nadhledem, zajímavý příběh. Krásná obálka.
E-kniha: Žij, dokud to jde - Camille Pagán. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ...