Maigret a případ Nahur / Maigret váhá

Peticenemocnicesusice.cz Maigret a případ Nahur / Maigret váhá Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Georges Simenon

NÁZEV SOUBORU: Maigret a případ Nahur / Maigret váhá.pdf

POPIS

V první novele rozplétá Maigret složité předivo manželského trojúhelníku poté, co byl přivolán k mrtvole Felixe Nahura, nezvedeného syna bohatého libanonského bankéře. Vraždila jeho manželka, její milenec nebo někdo z Nahurova služebnictva? Týž večer navštívila Maigretova přítele doktora Pardona neznámá dvojice – muž a žena zraněná kulkou, jejíž popis dokonale odpovídá paní Evelině Nahurové. Druhý příběh začíná ve chvíli, kdy pošta doručí na nábřeží Zlatníků podivný dopis . Jeho pisatel oznamuje, že v nejbližší době zřejmě dojde k vraždě, podrobnosti však nesdělí. Rutinní pátrání dovádí Maigreta do přepychového bytu ve čtvrti těch nejzámožnějších – do prostředí, jež je mu cizí a v němž se jen obtížně orientuje. Tady se nikdy neříká pravda, protože to nepatří k bontonu. Proto Maigret prohrává – a i když pak vypátrá pachatele vraždy, nedočká se potřebného zadostiučinění.

Trávit čas knihou Maigret a případ Nahur / Maigret váhá! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Maigret a případ Nahur / Maigret váhá a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha Maigret a případ Nahur, Maigret váhá - Georges ...

Maigret a případ Nahur, Maigret váhá Mezi ně patří také klasik evropské detektivky, Georges Simenon, a jeho legendární komisař Maigret. Knižní klub v jednom svazku čtenářům nabízí dva případy zasmušilého detektiva, který pro nás již navždy bude mít tvář Jeana Gabina.
Všechny informace o produktu Kniha Maigret a případ Nahur, Maigret váhá, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Maigret a případ Nahur, Maigret váhá.