Kmotr Mrázek - Trilogie

Peticenemocnicesusice.cz Kmotr Mrázek - Trilogie Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Jaroslav Kmenta

NÁZEV SOUBORU: Kmotr Mrázek - Trilogie.pdf

POPIS

Limitovaná edice tří bestsellerů o zavražděném vládci českého podsvětí Františku Mrázkovi v jednom balení za 599 korun. Tři knihy za cenu dvou. Trilogie obsahuje tituly Kmotr Mrázek popisující zejména éru veksláků, Kmotr Mrázek II - Krakatice, která vyvolala poprask kvůli zveřejněným odposlechům, a také Kmotr Mrázek III - Válka kmotrů, který ukázal, jak prorostla mafie do politiky."

Kmotr Mrázek - Trilogie je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jaroslav Kmenta. Přečtěte si s námi knihu Kmotr Mrázek - Trilogie na peticenemocnicesusice.cz

Kmotr Mrázek Trilogie | Knihkupectví U Malých Jilemnice

» Kmotr Mrázek se snažil uplatnit vliv i v hokejové Slavii » Případ Palas: Jak je důležité nečekat, až stopa vychladne » Hádka o poštu: V pozadí Babišovy zakázky za půl miliardy: O Františku Mrázkovi se vědělo, že na všechny sbírá kompromitující materiály. Na všechny, které by mohl někdy potřebovat.
Trilogie obsahuje tituly Kmotr Mrázek popisující zejména éru veksláků, Kmotr Mrázek II - Krakatice, která vyvolala poprask kvůli zveřejněným odposlechům, a také Kmotr Mrázek III - Válka kmotrů, který ukázal, jak prorostla mafie do politiky. Shlédněte video trailer k snímku Příběh kmotra: