Emoce pod maskou

Peticenemocnicesusice.cz Emoce pod maskou Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Wallace Friesen

NÁZEV SOUBORU: Emoce pod maskou.pdf

POPIS

Poznáte, když někdo něco předstírá? Tváří se mile, ale přitom vás nemůže vystát, hraje překvapeného, ale ve skutečnosti o všem dávno ví, přetvařuje se, že je nad věcí, ale přitom se cítí smutně? Lidé kolem nás, i my sami, často hrajeme různé divadelní etudy, skrýváme se za neprůhledné masky, jen aby nebylo vidět, kdo opravdu jsme a co cítíme. Kniha proslulého psychologa Paula Ekmana , kterou sepsal na základě svých dlouholetých výzkumů, vám pomůže vyznat se ve výrazech tváře lidí kolem vás i té vaší. Budete schopni lépe rozeznávat emoce podle mimiky. Autoři se podrobně věnují jednotlivým emocím - překvapení, strachu, znechucení, vzteku, štěstí a smutku, které dokumentují na sériích pečlivě vybraných fotografií, ale také popisují, co se v nás odehrává, při prožívání daných pocitů. Díky knize se můžete nejen lépe orientovat ve vašich vztazích, ale víc porozumět i sami sobě. Pochopíte co s děje uvnitř vás, když něco cítíte, jak se to projevuje navenek a budete lépe chápat i chování ostatních. Vše co vyčtete v obličejích lidí kolem vás, můžete využít pro lepší fungování vašich vztahů s druhými, i se sebou samými.

Emoce pod maskou je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Wallace Friesen. Přečtěte si s námi knihu Emoce pod maskou na peticenemocnicesusice.cz

Pod maskou | Sleviste.cz

Emoce pod maskou Autor: Ekman, Paul a Friesen, Wallace Nakladatel: BizBooks EAN: 9788026504221 ISBN: 978-80-265-0422-1 Originál: Unmasking the Face Překlad: Fadrný, Jiří Popis: 1× kniha, brožovaná, 216 stran, česky Rozměry: 16,7 × 22,5 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání)
Kupte knihu Emoce pod maskou (Paul Ekman) s 25 % slevou za 224 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.