Dobrodružství v zemi nindžů

Peticenemocnicesusice.cz Dobrodružství v zemi nindžů Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Mary Pope Osborne

NÁZEV SOUBORU: Dobrodružství v zemi nindžů.pdf

POPIS

Kam tě přenese magický domeček tentokrát? Do starého Japonska!Vzhůru na výpravu do země nindžů! Stačí tak málo - otevři knihu, vyslov přání a magický domeček tě přenese do starého Japonska. Anička s Kubou se vrátí v čase a budou poznávat dávnou asijskou kulturu. Cestu jim zkříží nelítostní samurajové, ale tím překážky nekončí... Dokáží se vrátit zpět s pomocí malé myšky?

Trávit čas knihou Dobrodružství v zemi nindžů! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Dobrodružství v zemi nindžů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Dobrodružství v zemi nindžů, Mary Pope Osborne | Knihkupec.com

Dobrodružství v zemi nindžů. Mary PopeOsborne. Fragment Stačí otevřít knihu, vyslovit přání a magický domeček tě přenese třeba do do starého Japonska. Anička s Kubou se vrátí v čase a budou poznávat dávnou asijskou kulturu.
Anička s Kubou se vrátí v čase a budou poznávat dávnou asijskou... Stačí tak málo - otevři knihu, vyslov přání a magický domeček tě přenese do starého Japonska. Dobrodružství v zemi nindžů - Mary Pope Osborne — Kniha.cz