Imajika

Peticenemocnicesusice.cz Imajika Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

AUTOR: Clive Barker

NÁZEV SOUBORU: Imajika.pdf

POPIS

Imajika - tajemný řetězec světů, dominií, kterým pevnou rukou vládne nikým nespatřený Autarcha. Čas jeho vlády se však nachýlil, blíží se výročí Usmíření a s ním i doba neodvratných změn.Estabrook, muž, který najme vraha pro svou manželku, nevědomky rozehrává hru, jejíž následky si stěží dokáže představit kdokoliv v Usmířených dominiích. Existuje však neusmířené dominium, oddělené od ostatních a to představuje reálnou hrozbu pro všechny - naše Země. Magická partie moci a kouzel vrcholí a s ní i vypravěčské umění Cliva Barkera.

Imajika je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Clive Barker. Přečtěte si s námi knihu Imajika na peticenemocnicesusice.cz

IMAGICA Lab.

Imajika The Earth is actually just one part of 5 connected worlds or Dominions, called the Imajica (Sic). Overseeing all of the dominions is the Unbeheld, Hapexamendios (God). However, Earth became s. Leeds. 28 Tracks. 1003 Followers. Stream Tracks and Playlists from IMAJIKA on your desktop or mobile device.
Knihy ze série Imajika v knihkupectví dobre-knihy.cz. Informace k aktuální situaci: Pracujeme bezpečně. Roušky a rukavice jsou pro nás samozřejmostí. Běžně expedujeme všemi přepravci. Telefonická podpora 9 - 15 hod. Držme si palce. Dobré knihy Série. Imajika.