Láska v době globálních klimatických změn

Peticenemocnicesusice.cz Láska v době globálních klimatických změn Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

AUTOR: Josef Pánek

NÁZEV SOUBORU: Láska v době globálních klimatických změn.pdf

POPIS

Bangalore, Indie. Hotel konferenčního centra je pro Tomáše přijíždějícího na mezinárodní vědeckou konferenci jako malý ostrov známého vyspělého světa v moři hluku, smradu a vřavy rozvojové Indie. Vystaven zmatku a přelidněnosti města se hrdina snaží vyrovnat s kulturním šokem a pocity vykořeněnosti. Do kontrastu s jeho neklidem uprostřed chaosu neznámé země jsou postaveny jeho vzpomínky na osamocené stopování po turismem nedotčeném Islandu v 90. letech. Čím dál víc je hrdina konfrontován se stereotypy zakořeněnými hluboko v jeho uvažování a s jeho iracionální neschopností tyto předsudky, se kterými nahlíží na svět, překonat. Novela Láska v době globálních klimatických změn přináší střet zcela odlišných světů, národností a životních příběhů. Spolu s osobitým stylem psaní Josefa Pánka tak představuje vskutku neobyčejné dílo na české literární scéně.

Láska v době globálních klimatických změn je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Josef Pánek. Přečtěte si s námi knihu Láska v době globálních klimatických změn na peticenemocnicesusice.cz

Láska v době globálních klimatických změn by Josef Pánek

Láska v době globálních klimatických změn. Cestopis střetů s iritující realitou v MeetFactory . 5. září, Praha - Existuje na světě místo, kde bychom nenarazili sami na sebe?Netradiční cestopis plný střetů, s iritující realitou, a především vlastním já, zprostředkovává Magnesií Literou oceněná kniha Josefa Pánka.
Novela Láska v době globálních klimatických změn vypráví o globální vesnici zvané Země, ilogičnosti rasismu i nevyzpytatelných cestách srdce, a hlavně o tom, jak se všichni bojíme změn, zatímco ta největší z nich se odehrává kolem nás a nad našimi hlavami.