Oděské předmostí

Peticenemocnicesusice.cz Oděské předmostí Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: G.I. Peněžko

NÁZEV SOUBORU: Oděské předmostí.pdf

POPIS

Oděské předmostí je pokračováním knihy Psáno na tanku. Autor zde vypravuje o téměř sedmdesátidenní obraně města Oděsy u jehož bran byla svedena jedna z prvních bitev druhé světové války, která rozbila mýtus o bleskovém obsazení Sovětského svazu. Oděsa byla Němci nejprve bombardována a i přes její obranu byla 16. října 1941 po ústupu sovětských vojsk na Krym obsazena německou armádou. Rudá armáda pod vedením oděského rodáka Rodina Malinovského město 10. dubna 1944 získala plně nazpět.

Trávit čas knihou Oděské předmostí! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Oděské předmostí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Beletrie | ODĚSKÉ PŘEDMOSTÍ | Naše vojsko

Kniha Oděské předmostí z vydavateľstva Naše vojsko a mnoho iných kníh s kategórie Druhá svetová vojna nájdete na Najlacnejšie knihy online
Oděské předmostí Autor: G.I. Peněžko Autobiografický válečný román hlavního hrdiny a vypravěče, který využil literární spolupráce J. Gerasimova a ze svých válečných deníkových zápisů vytvořil román.